SOFIA

SOFIA

Dnes otvorené
Od 10:00 Do 21:00

+421 2 6345 4116

+421 2 6345 4116

SOFIA Jewelry - predaj strieborných aj zlatých šperkov a hodiniek vlastnej i svetových značiek.

Šperk je emócia. Emócia, ktorá pretrvá. Predajňa SOFIA má v ponuke široký výber šperkov a hodiniek prevšetky príležitosti.

Nájdete tu viaceré kolekcie vlastnej značky SOFIA. Šperky s prírodnými perlami sú evergreenmi medzišperkami, bohatý výber modelov pre rôzne príležitosti nájdete v kolekcii PEARLS. Z hravej kolekcie CHARMIEdýcha sloboda a mestský život, alebo si môžete vybrať zo stále obľúbených šperkov so žiarivými SWAROVSKIzirkónmi a krištáľmi. Neprehliadnuteľnými určite sú však aj hladké línie a dizajnové tvary čisto striebornýchšperkov bez kamienkov, či perál.

Ponuka je doplnená aj o sortiment niekoľkých renomovaných svetových značiek fashion šperkov a hodiniek. Nájdete tu značky ako MORELLATO, FRED BENNETT, CALVIN KLEIN, ESPRIT, CUTIE, ENGELSRUFER, obrúčkyznačiek ALTAR a BREUNING, či hodinky značiek NAUTICA, DANIEL WELLINGTON, PIERRE LANNIER, CLUSE aINGERSOLL.

Výborná komunikácia, kvalitný servis, zaujímavé vernostné programy, sezónne akcie, korektné ceny a mnohospokojných zákazníkov. To sú hlavné dôvody, prečo je SOFIA už vyše 20 rokov na trhu.

storeopeninghours :

pondelok Do piatok : Od 10:00 Do 21:00
sobota, nedeľa : Od 9:00 Do 21:00

categories :

Title