Novinka!

NAUTICA

Dnes otvorené
Od 10:00 Do 21:00

Nautica. Inšpirovaná morom, navrhnutá v meste

Možno už ste tú chvíľu, kedy sa vietor prvýkrát oprie do plachiet, prežili veľakrát. A možno na vás ešte len čaká. Jachta sa rozkýva na vlnách, predok pokropia kvapky vodnej triešte a posádka vyrazí k horizontu, na ktorom sa zlievajú všetky odtiene modrej. K horizontu, kde miznú hranice medzi morom a nebom. Pod napnutými plachtami celý svet stíchne, všetko sa scvrkne len na šumenie vetra v ušiach a radosť z krotenia vodného živlu.

Človek odjakživa túžil objavovať svet a more mu na to ponúklo cestu. Aj preto sú napnuté plachty symbolom klasického dobrodružstva. Nájdete ich tiež v logu značky Nautica, americkej módnej ikony tesne spätej so životným štýlom námorníkov. Nautica prináša módu inšpirovanú morom, avšak navrhnutú v meste. Veď centrála značky sa nachádza priamo v New Yorku, metropole obklopenej vodou, a inšpiratívna energia pulzuje aj v ďalších mestách sveta, ku ktorým patrí silný vodný živel.

Značku pred 30 rokmi založil návrhár David Chu s jasnou víziou – vniesť do bežného dňa námornícku inšpiráciu. Na začiatku bolo iba šesť vrchných odevov, dnes už Nautica prináša kompletné pánske a dámske kolekcie či doplnky.

Zobraziť viac Zobraziť menej

storeopeninghours :

pondelok Do piatok : Od 10:00 Do 21:00
sobota, nedeľa : Od 9:00 Do 21:00

categories :