GERRYWEBER

GERRY WEBER

Dnes otvorené
Od 9:00 Do 21:00

+421 2 3219 9589

+421 2 3219 9589

Gerry Weber je móda a životný štýl.

Päť vplyvných módnych značiek GERRY WEBER, GERRY WEBER EDITION, G.W., TAIFUN and SAMOON inšpirujú ženy z celého sveta a reprezentujú životný štýl – vzrušujúci, moderný a neodolateľne ženský. Svojimi jasnými kolekciami oslovujú každú vekovú skupinu individuálne. Mnohoročné skúsenosti s určitými cieľovým skupinami umožňujú spoločnosti nastaviť trendy a pozdvihnúť ich na vysokú úroveň.

GERRY WEBER je značka dynamického životného štýlu – vzrušujúca, moderná, vysoko kvalitná a neodolateľne ženská! Celosvetovo GERRY WEBER poskytuje vysokú úroveň módy a určitý životný postoj: má jasnú predstavu o svojich zákazníkoch. GERRY WEBER otvára nové možnosti bez straty svojho štýlu, vždy moderné a sofistikované. GERRY WEBER zastáva životný štýl, ktorý spája trendy a sebavedôveru, pravý majster hry s detailami, ktorý vždy prezentuje modely s reálnym zmyslom pre účel a podčiarkuje osobnosť.

GERRY WEBER EDITION je svieža a trendová značka – ležérna, individuálna a štýlová. Značka vysokej kvality s dôslednými detailami a moderným športovým výzorom. Nespočetná kombinácia možností poskytuje sebadôveru žene dnešnej doby, aby sa mohla vyjadriť tým čo nosí.

TAIFUN predstavuje individualitu a zmysel pre módu.

Prezentácia ženských, moderných strihov dáva našim zákazníkom slobodu rozvíjať svoj osobný štýl – vystupovať v dokonale moderých kombináciách alebo inovatívne pútať pozornosť. TAIFUN kolekcia stelesňuje štýl vysokej úrovne .Vybrané materiály a mladistvé strihy dodávajú každému kúsku jeho osobitosť

storeopeninghours :

pondelok Do piatok : Od 10:00 Do 21:00
sobota, nedeľa : Od 9:00 Do 21:00

categories :

Title