GAASTRA

Dnes otvorené
Od 10:00 Do 21:00

Prinášame vám nový pohľad na funkčnú, inovatívnu módu s námorníckou dušou. Zoznámte sa so značkou Gaastra v našej predajni.

Naše korene siahajú až do roku 1897 kedy zakladateľ pán Douwe Gaastra založil holandskú tradíciu výroby remeselne dokonalých plachiet na jachty. Odvtedy sa Gaastra zmenila na funkčnú modernú značku životného štýlu. V duchu zakladateľa Douwa Gaastru veríme, že inovácie v móde prichádzajú z funkčných koreňov. Veríme, že naše oblečenie zvýši váš výkon a pohodlie a vy budete, za každých okolností, vyzerať módne a štýlovo. Prinášame vám jedinečnú a úspešnú kombináciu módy a funkcionality v našich kolekciách. Skúsenosti získané z vývoja našej Gaastra Pro kolekcie sú použité a optimalizované na funkčnú kvalitu prémiovej línie oblečenia Gaastra Sport&Breton.

Každý námorník vie, že more je o prežití. Prečo by ste mali voliť medzi módou a funkčnosťou? Profesionálny námorník vyberá funkčnosť vždy. Toto rozhodnutie sa vzťahuje na Gaastru vo všetkých podobách.

Funkčné technológie sú použité v dizajne pre našu Gaastra Sport a Gaastra Breton kolekciu a transformované do módneho každodenného oblečenia. Kombinácia jachtárskej technológie a neobyčajnej módy je to, čo robí Gaastru a naše kolekcie výnimočnými.

Zobraziť viac Zobraziť menej

storeopeninghours :

pondelok Do piatok : Od 10:00 Do 21:00
sobota, nedeľa : Od 9:00 Do 21:00

categories :