CORNER-HACKETT

Dnes otvorené
Od 10:00 Do 21:00

 

Predajňa CORNER je výhradný predajca značky HACKETT LONDON a oficiálny predajca značky RALPH LAUREN. 

Kolekcia anglického dizajnéra Jeremy Hacketta – HACKETT LONDON je zameraná na mužov, ktorí sa radi obliekajú v individuálnom štýle vhodného na akúkoľvek príležitosť. Luxusné saká a košele pre sofistikovaný vzhľad, svetre z kašmíru z prvotriednej kvality na voľný čas, tak ako aj tomu zodpovedajúce doplnky. 

Športová rada Hackett London je ovplyvnená jej sponzorskými aktivitami prestížnych športových podujatí. Či už je to sponzoring Britského Armádneho Polo tímu (ktorého členmi sú aj členovia anglickej kráľovskej rodiny), ako aj pretekárskeho tímu Aston Martin racing, alebo sponzoring veslárskej súťaže medzi Oxford a Cambridge Univerzitami – to všetko má svoj odraz v športovej kolekcii Hackett London. 

Pre tých, ktorí holdujú elegantne športovému štýlu, čakajú v predajni Corner prepracované Polo tričká, košele a pulóvre medzinárodne uznávaného dizajnéra RALPHA LAURENA. 

Zavítajte do sveta luxusu a spoznajte vašu novú obľúbenú značku Hackett London & Ralph Lauren v predajni CORNER Aupark Shopping centrum Bratislava. CORNER je výhradný predajca značky HACKETT LONDON a oficiálny predajca značky RALPH LAUREN.

Zobraziť viac Zobraziť menej

storeopeninghours :

pondelok Do piatok : Od 10:00 Do 21:00
sobota, nedeľa : Od 9:00 Do 21:00

categories :