BLAŽEK

Dnes otvorené
Od 10:00 Do 21:00

Módny dom Blažek je významnou českou značkou pánskych odevov. Zameriava sa predovšetkým na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a nadštandardné doplnkové služby. Štyri razy do roka uvádza na trh nové kolekcie, ktoré ponúka výhradne vo vlastnej sieti značkových predajní. V ponuke značky Blažek je zastúpené oblečenie na každú príležitosť – do zamestnania, do spoločnosti i na voľný čas. Okrem oblekov, košieľ, kravát, kabátov a plášťov nájdete v ponuke aj bundy, pulóvre, tričká, džínsy, bielizeň a ďalšie doplnky, a to vrátane ucelenej série obuvi.

Módny dom Blažek predstavuje novú kolekciu jeseň / zima 2015
Už od svojho založenia v roku 1992 sa značka Blažek snaží o vyplnenie medzery na trhu pánskej módy. Zameriava sa predovšetkým na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a nadštandardné doplnkové služby, ako sú napríklad individuálne úpravy odevov, šitie košieľ na zákazku, odborné poradenstvo. Nová kolekcia módneho domu Blažek pre nadchádzajúcu sezónu jeseň / zima 2015 je určená všetkým moderným mužom, ktorí chcú prostredníctvom svojho odevu vyjadriť zmysel pre detail, originalitu, nadčasovosť a nebojí sa dať priestor svojej fantázii kombinovaním a vrstvením jednotlivých odevov. Hlavnú úlohu v novej sezóne hrajú prepychové materiály a priliehavý strih kopírujúci mužskú siluetu. V kolekcii prevládajú najrôznejšie odtiene modrej, azúrovej, malinovej a okrovej farby a veľký návrat oslavuje kombinovanie farieb tón v tóne. Do popredia sa dostávajú nielen nápadité vzory a výrazné farby, ale aj dezén, pruhy či kára.


Zobraziť viac Zobraziť menej

storeopeninghours :

pondelok Do piatok : Od 10:00 Do 21:00
sobota, nedeľa : Od 9:00 Do 21:00

categories :

Kolekcia Jar/Leto 2018 v Blažek

Kaktusy, mangovníky, kvetiny... Stredomorie je prehliadkou krásnej a rozmanitej flóry, pôsobivejkrajiny, farieb, vôní a úžasnej atmosféry. Práve tam našla designérka Jana Kuťková inšpiráciupre tvorbu kolekcie jar/leto 2018.

Kampaň k novej kolekcii charakterizuje horúce leto, mesto a pláž. Muž, ktorý je stále na cestách.Nikdy nezostáva na jednom mieste, neustále sa posúva a inšpiruje seba aj svoje okolie. Muž,v ktorom navždy zostáva chlapec. Surfér, čo si oblečie oblek s dokonalým strihom, a napriek tomuz neho naďalej vyžaruje neskrotnosť oceánu, čistá energia a radosť. Práve to sú symboly, ktorékampaň Travel Journal pre kolekciu Spring/Summer 2018 zachytáva.

V novej kolekcii sa muž oblečie na najrôznejšie príležitosti – nezabudnuteľné udalosti, garden party,dôležité business stretnutia i voľný čas. Odevy novej kolekcie reprezentujú precízne strihy,premyslený design a najkvalitnejšie materiály od popredných talianskych výrobcov.Hlavným poslaním je, aby sa muž v odevoch cítil výnimočne, štýlovo a pohodlne.

Preskúmať