KĽÚČOVÁ SLUŽBA BKC

KĽÚČOVÁ SLUŽBA BKC

Dnes otvorené
Od 10:00 Do 21:00

+421 903 792 111 www.klucovasluzba.sk

+421 903 792 111 www.klucovasluzba.sk

Spoločnosť BKC s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2000. V oblasti zámočníctva a výroby kľúčov však zúročuje viac ako 20 ročné skúsenosti. "Profesionálny prístup a bezplatné poradenstvo, renomované značky, bohatý sortiment a množstvo doplnkových služieb." Iba tak sa dá jednou vetou opísať to čo u nás nájdete.     

V sortimente máme renomované značky bezpečnostných vložiek ABUS, EVVA, KABA, GE-GE, MUL-T-LOCK, RESIST, FAB, všetkých bezpečnostných úrovní. Zámky visacie, zadlabacie, prídavné HOBES, TOKOZ, ABUS, FAB, MUL-T-LOCK,...    

Na predajniach máme viac ako 1500 profilov kľúčov, plus autokľúče, trezorové kľúče, obaly autokľúčov, obaly alarmov, ovládače brán.     

Sme certifikovaným partnerom EVVA, ABUS, GE-GE s servisným strediskom FAB. Tieto a množstvo ďalší značiek bezpečnostných kľúčov, vám vieme na počkanie vyrobiť, alebo objednať, napr. EVVA MCS, EVVA 3KS, EVVA ICS, KABA experT, MUL-T-LOCK MT5, atď.    

Veľký výber príveskov, rozlišovačov, popisiek, menoviek na batožinu, reflexných doplnkov. Batérie Energizer do diaľkových ovládačov a autokľúčov. Gravírujeme menovky na dvere a schránky, tlačíme aj špeciálne laminované štítky. V ponuke máme pečiatky Colop s kompletným príslušenstvom.

Na počkanie vám naostríme nože, nožnice, na objednávku na špeciálnej magnetickej brúske aj komponenty do mäsových mlynčekov.

storeopeninghours :

pondelok Do piatok : Od 10:00 Do 21:00
sobota, nedeľa : Od 9:00 Do 21:00

categories :

Title