ESTÉE LAUDER

ESTÉE LAUDER

Dnes otvorené
Od 10:00 Do 21:00

+421 2 3260 9691

+421 2 3260 9691

"Som žena s danou misiou. Chcem ukázať čo možno najväčšiemu počtu žien nie len to, ako byť krásna, ale ako zostať krásna. " ESTÉE LAUDER

PANI ESTÉE LAUDER BOLA vizionárkou. Bola prvou ženou, ktorá svojím vlastným pričinením navždy zmenila svet krásy, nielen ako žena, ale aj ako vynikajúci podnikateľka, žena starajúca sa o vývoj a vedenie spoločnosti na celosvetovej úrovni.

VO SVOJEJ DOBE BOLA legenda, bola uznávaná pre svoj jedinečný vkus a nadanie pre krásu. Akonáhle vstúpila do miestnosti, naplnila ju svojimi vibráciami, vyžarovala z nej aura plná pokojnej energie a kreativity, na ktorú málokto zabudol.

ALE PREDOVŠETKÝM BOLA ŽENOU. A jej podvedomie o potrebách a problémoch žien bolo tou pravou inšpiráciou k jej zázračným krémom a tekutým prípravkom. Neustále cestovala a hovorila s nespočetným počtom žien v predajniach po celom svete. Načúvala im, vzala si ponaučenie a vždy im predstavila možnosti, ako môžu vyzerať ešte krajšie, než kedykoľvek predtým.

TO, ČO ZAČALO V ROKU 1946 ako jeden krém, sa stalo víziou do budúcnosti. A to, čo nasledovalo, bola inovácia za inováciou: Creme Pack (tajná zmes bylín a zmäkčovacích látok dodávajúce žiarivosť), Age-Controlling Creme (náš úplne prvý zásadný krém určený pre starostlivosť o pleť so známkami starnutia), Swiss Performing Extract (úžasný vyživovací prostriedok, ktorý spôsobil revolúciu v rámci hydratácie) a Night Repair (pôvodný výrobok z radu Repair). Aj dnes odkaz kreativity pani Estée Lauder, jej vášeň pre predstavenie najlepších vedeckých poznatkov a jej nekompromisnou posadnutosť kvalitou a originalitou žije v každom výrobku značky Estée Lauder.

Estée Lauder je medzinárodným lídrom v oblasti dekoratívnej kozmetiky, starostlivosti o pleť a vôní. Ponúka najluxusnejšie farby na svete a úplne prelomové novinky na poli regenerácie.
Estée Lauder neustále zlepšuje dizajn výrobkov, pracuje na výskume a kombinuje štandardné postupy s vyspelými technológiami.
Značka Estée Lauder sa predáva na viac ako stodvadsať trhoch po celom svete.
Pokračovateľkou filozofie a image Estée Lauder je jej vnučka Aerin Lauder. Z pôvodnej osobnej vône pani Estée Lauder - Private Collection vytvorila tri moderné luxusné parfumy. Private Collection Tuberose Gardénia, private Collection Ylang Ylang a private Collection jazmínu White Moss.
Firmu naďalej riadia potomkovia Estée Lauder - synovia a vnuci.

Estée Lauder vstúpila na český trh v roku 1994. Na Slovensko vstupuje práve teraz, do OC Aupark. Prvý obchod Estée Lauder sa otvára 18.decembra tohto roku.

storeopeninghours

  • pondelok · Od 10:00 Do 21:00
  • utorok · Od 10:00 Do 21:00
  • streda · Od 10:00 Do 21:00
  • štvrtok · Od 10:00 Do 21:00
  • piatok · Od 10:00 Do 21:00
  • sobota · Od 9:00 Do 21:00
  • nedeľa · Od 9:00 Do 21:00
Zobraziť viac

categories :

Title