BOBBI BROWN

BOBBI BROWN

Dnes otvorené
Od 10:00 Do 21:00

+421 232 609 690<br/>

+421 232 609 690<br/>

"Tajomstvo krásy je jednoduché: buďte sama sebou." - Bobbi Brown

Bobbi Brown Cosmetics je exkluzívna značka založená slávnou makeup artistkou Bobbi Brown. Od svojho vzniku filozofia tejto spoločnosti ostala nezmenená - umožniť každej žene, aby zdôraznila svoju jedinečnú krásu. So svojím zameraním na špičkový servis a make-up lekcie, značka Bobbi Brown dáva ženám možnosť naučiť sa líčiť tak, aby sa cítili krajšie a sebavedomejšie. Bobbi Brown sa nesnaží definovať, ako by mala vyzerať ženská krása, namiesto toho ženám ponúka spôsob, akým každá žena, v každom veku, môže mať vždy svieže, čisté a moderné líčenie.

Produkty

Pre značku Bobbi Brown sú typické korektory, mejkapy a púdre so žltým podtónom, ktoré vyzerajú prirodzene na všetkých odtieňoch pleti. Farebné palety pre líčenie očí, tváre a pier sú nadčasové a môžu byť tak minimalistické alebo intenzívne, ako si prajete. Štetce a ďalšie nevyhnutnosti pre dokonalý make-up sú vždy profesionálne navrhnuté. Každý štetec je vyrábaný ručne, navrhnutý so špeciálnou hustotou a tvarom štetín tak, aby bol make-up vždy optimálne nanesený. Kombinácia prírodných olejov a moderných ingrediencií robí z Bobbi Brown starostlivosti o pleť ideálny ošetrujúci podklad pre make-up.

Služby

Lekcie sú základnou súčasťou filozofie Bobbi Brown. Profesionálny make-up artisti učia ženy, ako sa stať svojimi vlastnými expertmi na krásu. Pred samotným líčením make-up artista vždy zohľadní váš osobný a životný štýl, rovnako ako vaše preferencie. Či už sa jedná o každodenný 5-minútový make-up alebo líčenie pre špeciálnu príležitosť, make-up je vždy navrhnutý tak, aby vyhovoval vaším osobným potrebám. Výsledkom make-up lekcie je váš personalizovaný facechart, ktorý vám pomôže sa takto nalíčiť aj doma.

storeopeninghours :

pondelok Do piatok : Od 10:00 Do 21:00
sobota, nedeľa : Od 9:00 Do 21:00

categories :

Title