SOAPHORIA

SOAPHORIA

Dnes otvorené
Od 10:00 Do 21:00

Srdečne Vás očakávame v Soaphoristickom svete preplneného blahodarnými, hýčkajúcimi a hlavne jedinečnými produktmi, ručne vyrobenými z tých najkvalitnejších surovín. Neváhajte a navštívte náš stánok, kde Vás očarí príroda sama! Soaphoria predstavuje slovenskú značku ručne robenej prírodnej a organickej kozmetiky. Filozofiu a víziu Soaphoria sú zakotvené v našich hodnotách.

100% rastlinné zložky
Vedeli ste, že všetky naše výrobky sú 100% vegetariánske a že viac ako 90% z nich sú vyrobené z vegánskych surovín? Používame iba vegetariánske suroviny, pretože nepodporujeme zneužívanie zvierat. Naše výrobky nie sú testované na zvieratách , podobne ako aj ingrediencie využívané pri výrobe.
Mnohí výrobcovia kozmetiky sa spoliehajú na živočíšne prísady. My však aktívne hľadáme alternatívy rastlinného pôvodu. Napríklad, glycerín, ktorý využívame v našej báze mydla, je vyrobený z amerických sójových bôbov. Výsledkom je luxusné, 100% vegetariánske a kvalitné mydlo.
V niektorých prípadoch sme sa odhodlali použiť ingrediencie, ako je med, jogurt a vajcia v našich výrobkov. Pracujeme neustále na tom, aby sme zabezpečili, aby každá surovina používaná pri výrobe pochádzala iba z ekologického hospodárstva a od dodávateľov, ktorí majú etické správanie a zdieľajú podobné hodnoty ako Soaphoria.

Chránime zvieratá
Vedeli ste, že v minulosti testovali prvok kvality "dráždenie pokožky" kozmetického výrobku hlavne na králikoch? Netestované na zvieratách by nemal byť len slogan. Mal by predstavovaťaj kroky implementované do praxe, vo výrobe kozmetických výrobkov, od výberu dodávateľov surovín a látok až po testovania hotových produktových konceptov pred ich uvádzaním na trh. Na etiketách našich produktov nájdete malé logo naznačujúce, sme pyšní, že naše výrobky a suroviny neboli testované na zvieratách.

Etický nákup
Každý kus hotového produktu je vyrobený, aby potešil spotrebiteľa, okúzlil krásnou vôňou a splnil jeho funkciu vďaka množstvu zapracovaných aktívnych látok. Značka Soaphoria vznikla aj z dôvodu značnej medzery na slovenskom trhu prírodnej kozmetiky. Snažíme sa pomáhať nášmu hospodárstvu kúpou byliniek od regionálnych bylinkárov z celej Slovenskej republiky, surovín od domácich dodávateľov a zároveň ponúkať naše hotové produkty za rozumné a prijateľné ceny, ktoré sprístupnia kvalitné prírodné kozmetické produkty pre čo najširší segment. Kúpou produktov značky Soaphoria pomáhame našej ekonomike.

Ručná výroba
Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Produkty sú výsledkom každodennej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom výrobku a aj v nábytku v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre nás, milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Eko balenie
Keď ide o balenie, menej je niekedy viac! Sme nesmierne hrdí na to, ako balíme naše výrobky. Pre ochranu nášho prostredia a prírody využívame na etikety ľahko rozložiteľný papier, snažíme sa eliminovať plast a umelé baliace materiály. Uprednostňujeme sklo, ktoré máte možnosť u nás vrátiť a získať tak zľavu z nákupu, a my ho opätovne využijeme.

OTVÁRACIE HODINY

  • pondelok · Od 10:00 Do 21:00
  • utorok · Od 10:00 Do 21:00
  • streda · Od 10:00 Do 21:00
  • štvrtok · Od 10:00 Do 21:00
  • piatok · Od 10:00 Do 21:00
  • sobota · Od 9:00 Do 21:00
  • nedeľa · Od 9:00 Do 21:00
Zobraziť viac

KATEGÓRIE :

*Uvedené ponuky sú len orientačné a podliehajú zmluvným podmienkam Špeciálne podmienky
Title