HOOM

HOOM

Dnes otvorené
Od 9:00 do 21:00

Niečo malo o našej firme

Sme nadšenci dizajnu,  ktorým pojem štýl nie je cudzí.  Prinášame originalitu, jedinečnosť a nadčasovosť.  Nebojíme sa vybočiť zo stereotypu masových trendov. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou.

Naším snom je dodať Vašim domácnostiam nápaditosť štýlovým a moderným nábytkom od svetoznámych dizajnérov. O nadčasovom dizajne severskej kvality už nemusíte len snívať, s nami si ho odteraz môžete vychutnať.

Sme verní našej láske k dizajnu.  Preto u nás vždy nájdete tie najhorúcejšie a najaktuálnejšie trendy, ktoré hýbu svetom. Všetko, čo vieme, pri práci aktívne využívame a nič nám nerobí väčšiu radosť, ako sa o to môcť s Vami podeliť.

Ponúkame pestrú škálu sortimentu, od moderného nábytku, cez industriálny až po ten luxusný, aby sme uspokojili želanie i toho najnáročnejšieho zákazníka. Snívate o lustri z ametystu, swarovského kryštálu, medi či mramoru? V našej ponuke nájdete unikátne kúsky z celého sveta.

Dizajnový nábytok ako výhodná investícia do budúcnosti ? Zvýšte hodnotu Vašej nehnuteľnosti a zariaďte ju kvalitne a nadčasovo. Nedôverujete vlastnej predstavivosti? Súčasťou našej ponuky je aj 3D interiérová vizualizácia. Spojením Vašich predstáv a našich skúseností docielime ideálny výsledok .

Náš prístup je vedený profesionálne a v individuálnom duchu. Kreativita je to, čo nás dokonale vystihuje. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá, aj preto neustále zdokonaľujeme náš servis a poradenské služby pre Vaše pohodlie. S úsmevom na tvári sme tu vždy pre Vás.

OTVÁRACIE HODINY

  • pondelok · Od 10:00 do 21:00
  • utorok · Od 10:00 do 21:00
  • streda · Od 10:00 do 21:00
  • štvrtok · Od 10:00 do 21:00
  • piatok · Od 10:00 do 21:00
  • sobota · Od 9:00 do 21:00
  • nedeľa · Od 9:00 do 21:00
Zobraziť viac
Title