SHARING IS CARING – VIANOCE V AUPARKU

Užite si vianočnú atmosféru a robte radosť s nami!

Tento rok Aupark ponúka nielen nekonečný výber darčekov pre najbližších, ale predstavíme vám aj široký výber možností, ako sa o šťastie podeliť ďalej.

 

Nájdete u nás hneď niekoľko spôsobov:

 

Vianočný Lounge

Pri vstup nájdete prekrásnu vianočnú fotozónu, v ktorej si môžete spraviť vianočne ladenú fotku s kamarátmi, kamarátkami, deťmi, partnermi a podeliť sa s vianočným pozdravom so svojimi blízkymi.

 

Stromček splnených prianí

Splňte vytúžené priania deťom zo sociálne znevýhodneného prostredia a spravte im štedré a veselšie Vianoce. Stromček nájdete na prízemí pri Infodesku.

 

Toyswap

Na Vianočnom Swape hračiek máte možnosť vymeniť hračky, s ktorými sa už nehráte za také, ktoré vám urobia radosť ako nové.

Nájdete ho v oranžovej garážovej lobby, aby ste hračky mohli pohodlne vyložiť a pokračovať do centra s voľnými rukami.

 

Bookswap

V restzóne oproti L´Occitane nájdete príjemnú vianočnú zónu, v ktorej môžete nechať knižky, ktoré vám už radosť spravili a chcete sa o ne podeliť. Na oplátku si môžete vziať knihu, ktorá spraví radosť opäť vám.

A možno nájdete aj špeciálnu knihu - vo vybrané dátumy nájdete v bookswape skutočné špeciality! Sledujte naše sociálne siete pre viac Info!

 

Adventné nedele pomoci

Každú adventnú nedeľu vám v Auparku predstavíme neziskovú organizáciu, ktorá rôznymi spôsobmi pomáha tým, ktorí to potrebujú.

 

Vianočná pošta

V našom Vianočnom Loungi pred prevádzkou Swarovski nájdete vianočnú poštovú schránku, do ktorej môžete vložiť vianočný pozdrav pre starkých v domovoch.

 

Daruj Teplo

Od 27.11. do 16.12. nájdete v zelenej garážovej lobby zbernú nádobu, do ktorej môžete nosiť šály, čiapky, rukavice a deky, ktoré pomôžu ľuďom bez domova.

 

 

Deliť sa o šťastie je radosť – stačí naozaj drobnosť a druhému môžete vyčarovať na tvári úsmev na celý deň, možno aj na oveľa dlhšie.

Napiekli ste veľa medovníkov? Zaklopte susedom a ponúknite ich.

Mali ste štedrého Mikuláša? Vezmite polovicu do školy/škôlky alebo na krúžok.

Idete na nákup potravín? Zaklopte starším susedom či nepotrebujú niečo priniesť.

Nabalila vám mama po víkende veľa jedla? Rozdeľte sa s kolegami!

 

Možností je nekonečno. Pustite sa do toho s nami!