Prichádzajú Hriešne dobré nákupy – doprajte na jeseň slobodu svojmu štýlu

Bohatý zoznam výhodných ponúk obľúbených značiek, originálna taška od Mikiny Dimunovej a množstvo módnych inšpirácií  – tradičné Hriešne dobré nákupy sa túto jeseň nesú v znamení témy „sloboda štýlu“. Oslávte ten svoj počas dní nákupného sviatku, ktorý sa uskutoční v dňoch 21. až 24. októbra.

Milovníkov nákupov opäť potešia online zľavové kupóny, ktoré sú dostupné po naskenovaní QR kódu na kartičke priloženej k magazínu Eva už od 11.10. Tvárami štýlových nákupov, ktoré stoja za hriech, sú opäť Daniela Hantuchová a Pil C.

Zľavové kupóny dostupné jednoducho online

Na webe HDN.SK nájde každý záujemca prehľadný zoznam všetkých nákupných kupónov, vrátane VIP kupónov s vyššími zľavami pre vybrané predajne. Kupóny sú dostupné na homepage a vy si tak môžete detailne pozrieť každú ponuku. Online nákupné kupóny sú prispôsobené i mobilným zariadeniam, takže sú ľahko použiteľné aj pomocou vášho iPhonu či androidu. Novinkou je možnosť uložiť si vybrané kupóny medzi obľúbené a jendoducho ich tak dohľadať pri nakupovaní.

Spolu so zľavami vám prinášame množstvo súťaží o lákavé ceny na našich sociálnych sieťach a chýbať nebude ani obľúbený HDN box plný prekvapení.

Tešíme sa na vás!