Hriešne dobré nákupy sú späť! Na jesennú edíciu sa môžete tešiť už 22. – 25. októbra.

Nákupný sviatok všetkých milovníčok a milovníkov módy a krásy sa nezadržateľne blíži. Užiť si ho môžete počas štyroch dní a to od štvrtka do nedele 22. - 25.10.2020 v bratislavskom Auparku.

Zľavové kupóny budú už tradične k dispozícii v najnovšom vydaní magazínu EVA od 9. októbra. Vďaka môžete využiť množstvo výhodných zliav na trendové módne a beauty kúsky svetových značiek či iné zaujímavé ponuky na rôzne druhy služieb.

 Do jesennej edície Hriešne dobrých nákupov sa tento rok zapojilo viac ako 110 značiek a obchodov v Auparku. Zľavová knižka je nabitá skvelými ponukami značiek Högl, Steve Madden, Pietro Filipi, Nine West, H&M, Fracomina, Intimissimi, Calzedonia, Nebbia, Mango, Lindex, Pandora, Swarovski, FAnn parfumérie, Marionnaud alebo Douglas.

Počas októbrových Hriešne dobrých nákupov na vás čaká aj unikátna dizajnérska taška ako darček. Tešiť sa však môžete aj na špeciálnu dekoráciu s fotostenou, príjemnú hudbu od DJ-a, bezplatné až 4-hodinové parkovanie, profesionálnu pomoc od stylistu či VIP kupóny a ďalšie extra zľavy. Tešíme sa na vás 22.-25.októbra na Hriešne dobrých nákupoch!