Zaslaním Vašich osobných údajov na nižšie uvedené kontakty pre získanie práce udeľujete súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Spoločnosť AUPARK a.s. iba poskytuje priestor na tejto webovej stránke pre priamu inzerciu voľných pracovných miest nájomcov a nezodpovedá za správnosť uvedených údajov. Uvedené kontakty sú poskytnuté nájomacmi a nemajú žiadnu súvislosť s AUPARK a.s.

SPORTISIMO :  ASISTENT/KA PREDAJA

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDEŠ ROBIŤ:
• Obsluhovať zákazníkov a poskytovať im poradenstvo
• Pripravovať a doplňovať tovar na predajňu
• Pracovať na pokladni

ČO ZA TO:
• Mzda od 760,- Eurdo 810,- Eur
• Ročný bonus za úspešne vykonanú inventúru
• Ročná odmena závislá na výsledkoch predajne
• Zľavová karta na tovar v Sportisime
• Príspevok na obuv
• Možnosť zariadiť si MultiSport kartu
• Práca na zmeny (krátky/dlhý týždeň)
• Istota stabilného zamestnania
• Možnosť karierného rastu
• Školiace programy

Sme popredný maloobchodný predajca zameraný na športové vybavenie, oblečenie a obuv pre všetky vekové kategórie. Na českom trhu pôsobíme už od roku 1999 a za túto dobu sme získali veľa spokojných zákazníkov. Na Slovensku máme k dnešnému dňu viac ako štyridsať predajní. Naše predajne nájdete taktiež v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku. Stále posúvame svoje hranice a momentálne ponúkame v rámci e-shopu naše produkty v bezmála tridsiatich štátoch Európskej únie.

Žiadnu reakciu nenecháme bez povšimnutia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny : 760 EUR/mesiac
Požiadavky na zamestnanca :Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Inzerujúca spoločnosť:
Stručná charakteristika spoločnosti
SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.

Adresa spoločnosti
SPORTISIMO s.r.o.
Řevnická 170/4
155 21 Praha 5 - Třebonice
Česká republika

3.8.2019

OTCF SLOVAKIA s.r.o..:  Predajca

Máš rád výzvy a rád pracuješ na dynamickej pozícii?
Máš skúsenosti s predajom v maloobchode?
Chcete pracovať v najväčšom 4F obchode na Slovensku?

Ak si 3x krát odpovedal ÁNO, napíš nám!
Pridaj sa k nám ako Predajca predajne 4F v Bratislave!

 Ponúkame:
• možnosť profesijného rastu v stabilnej spoločnosti na trhu
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• účasť na zaujímavých projektoch v rámci celej siete
• zľavy na naše produkty
• súťaže
• 100% bonus za splnený mesačný ciel' tržieb
• bonus za ukazovatele
• stravenky
• firmené večierky

Od kandidátov očakávame:
• aktívny záujem o šport
• min. stredoškolské vzdelanie
• minimálna komunikatívna znalosť slovenského jazyka
• optimizmus a komunikatívnosť
• pracovné nasadenie
• flexibilitu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
720€ gross
80€ bonus za splnený mesačný ciel’ tržieb
20-400€ bonus za ukazovatele

Poľská spoločnosť OTCF ktorá je majiteľom športových značiek 4F, 4Faces, Outhorn je rýchlo rastúci výrobca a distribútor vysoko kvalitného športového oblečenia. Náš tím sa skladá z viac než 1000 talentovaných ľudí, ktorí sú plní športovej vášne. Spoločným znakom našich zamestnancov sú iniciatíva, vášeň, spolupráca a angažovanosť. S týmito vlastnosťami môžeme rásť a dosahovať nové rozmery.
Ak je Vaším mottom "všetko je možné" a dokážete priniesť energiu a odhodlanie, pripojte sa k nášmu tímu a hrajte túto hru spolu s nami. Možno ste to práve Vy, kto dodá našej spoločnosti nové rozmery.

Kontaktná osoba: Sabina Miszczak
Tel.: +420608066233
E-mail:  s.miszczak@otcf.pl

14.4.2019

Premium Sport Kft.:  Asistent/Asistentka predaja (plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu)

Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.

Miesto práce
Aupark, Petržalka

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Termín nástupu  ihneď

800 € - 900 €

Do nášho monobrandového obchodu Heavy Tools v Bratislavskom Auparku hľadáme Asistentov predaja, ktorí vyhovujú nasledujúcim podmienkam:
• stredoškolské vzdelanie
• minimálne 2-3 roky praxe v obchodnej oblasti (výhodou je prax v oblasti odevov a módy )

Na obsadenie pozície je ďalej potrebné:
• flexibilnosť
• kladný postoj k zákazníkom a k výkonnosti
• komunikatívnosť
• schopnosť samostatne vykonávať prácu

Oceníme, ak:
• obľubujete dynamickú, samostatnú a kreatívnu prácu
• obľubujete výzvy a beriete zodpovednosť za svoje rozhodnutia
• ste schopná/ý vykonávať rôznorodú, z viac úloh zloženú prácu
• ste motivovaná/ý pre dosiahnutie cieľov
• je pre Vás dôležitá móda a radi sledujete najnovšie trendy
• znalosť cudzieho jazyka (maďarský, anglický jazyk) oceníme vo Váš prospech.

Čo ponúkame:
• možnosť odborného rastu v dynamickom prostredí
• stabilné firemné zázemie
• neurčitý pracovný pomer
• možnosť dlhodobej spolupráce

O výberovom konaní:
• životopis spolu s fotkou nám zašlite v slovenskom aj v maďarskom jazyku
• kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spľňajú naše požiadavky
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
Inzerujúca spoločnosť

Heavy Tools je rozhodujúca značka odevného priemyslu, na medzinárodných trhoch si nepretržito rozširuje dostupnosť svojich produktov. Svoje produkty ponúka takým ženám a mužom, ktorí milujú klasické strihy a sledujú aktuálne trendy v súčasnosti.
Za svoje úspechy vďačí firma kladnému postoju k zákazníkom a lojalite svojich zamestnancov. Našim cieľom je, obslúžiť svojich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Premium Sport Kft.
Szőlőkert u. 4.
1033 Budapest
Maďarsko
Kontakt

E-mail: poslať životopis pomocí formuláře zde: https://www.profesia.sk/send_cv.php?offer_id=3503460&inc_stat=1

27.11.2018

Rituals:  Asistentka predaja brigáda

Výhradné zastúpenie Rituals Cosmetics  pre ČR a SR príjme spoľahlivú asistentku predaja.

Miesto výkonu práce: Aupark, Bratislava

Požadujeme:

• prax v maloobchodnom predaji – skúsenosť s predajom kozmetiky výhodou
• záujem o rozvoj predajných zručností, komunikatívnosť a príjemný zovňajšok
• flexibilita a samostatnosť
• dlhodobá spolupráca
• nástup ihneď

Ponúkame:

• finančné ohodnotenie 6 € /h
• zázemie stabilnej značky
• úvodné školenie pri nástupe, priebežné školenia – novinky 2x ročne
• individuálny prístup
Chcete sa stať súčasťou tímu RITUALS… ?
V prípade záujmu o pozíciu asistentky predaja pošlite životopis na hejclova@rituals.cz.

16.11.2018

Zara: ASISTENT/KA PREDAJA

Si aktívny a hľadáš si prácu, ktorá Ťa bude baviť a pri ktorej môžeš naplno ukázať svoju osobnosť? Máme pre Teba na výber plný alebo čiastočný úväzok!
-Pri plnom úväzku bude Tvoja mzda 643,82 EUR + mesačná odmena
- Pri 30 hod. 498,43 EUR + mesačná odmena
- Pri 25 hod. 415,36 EUR + mesačná odmena
- Pri 20 hod. 332,30 EUR + mesačná odmena

 Stravné lístky kreditnou formou
- Zamestnanecká zľava 25%
- Multisport karta
- Kvartálne preplácanie/kompenzovanie nadčasov
- Možnosť kariérneho rastu - Uniforma a zaškolenie
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Možnosť prispôsobenia zmien školskému rozvrhu

Ak máš záujem, pošli svoje CV na: zuzanast@inditex.com

19.9.2018

Bershka: ASISTENT/KA PREDAJA

19.9.2018

Stradivarius: ASISTENT/KA PREDAJA

19.9.2018

Pull&Bear: ASISTENT/KA PREDAJA

19.9.2018