Nákupné centrum Aupark

Aupark je etablovaným obchodným centrom so silnou pozíciou na trhu, ktorú získalo vďaka svojej polohe, vynikajúcej dostupnosti autom i mestskou hromadnou dopravou, a rovnako atraktívnou ponukou reštaurácií, zábavy a viac než 200 obchodov svetových i lokálnych značiek. Počas svojej existencie sa zapísal do povedomia ako atraktívne kúlturno-spoločenské miesto, ktoré ruku v ruke so Sadom Janka Kráľa opäť prebudilo obľúbenú a vyhľadávanú lokalitu.
Stavba budovy bola zahájená v máji 2000 a Aupark bol slávnostne otvorený 15. novembra 2001. Bratislavčania získali 43 000 m2 nákupno-zábavnej plochy. V januári 2006 sa začalo rozširovanie o ďalšiu časť, ktorá bola uvedená do prevádzky v auguste 2007. Hlavnému mestu tak pribudlo bezmála 15 000 m2 prenajímateľnej plochy. 
Parkovisko ponúka zákazníkom viac než 2200 farebne odlíšených parkovacích miest a tiež modernú navigáciu. Aby sme čo najviac spríjemnili zážitok z návštevy všetkým zákazníkom venujeme pozornosť každému elementu zákazníckeho zážitku a berieme na seba záväzok neustále dopĺňať nové a zároveň zlepšovať existujúce služby, aby sa každý návštevník cítil v Auparku čo najlepšie a opakovane sa k nám vracal.

O spoločnosti Unibail-Rodamco-Westfield 

Spoločnosť Unibail-Rodamco-Westfield je popredným globálnym developerom a prevádzkovateľom nákupných destinácií. Jeho portfólio ktorého hodnota bola k 31. decembru 2017 ocenená na 62 mld. eur, tvoria z 88 % komerčné komplexy, zo 7 % kancelárske priestory a zo 6 % konferenčné a kongresové priestory. Skupina vlastní a prevádzkuje 102 nákupných centier, z ktorých 56 tvoria vlajkové centrá v najdynamickejších mestách Európy a Spojených štátoch amerických. Do nákupných centier spoločnosti Unibail-Rodamco-Westfield každoročne zavíta 1,2 mld. návštevníkov. Vďaka unikátnej platforme, ktorú skupina Unibail-Rodamco-Westfield poskytuje maloobchodným značkám a poskytovateľom eventov, môžu zákazníci očakávať stále nové a jedinečné zážitky.

Spoločnosť pôsobí v 13 zemiach na dvoch kontinentoch. So svojím tímom 3 700 profesionálov, históriou úspešných projektov a špičkovým know-how má Unibail-Rodamco-Westfield ideálnu pozíciu pre realizáciu projektov svetovej triedy na tej najvyššej úrovni. Skupina sa vo svojom odvetví môže pochváliť množstvom pripravovaných developerských projektov v hodnote 13 mld. eur.

V súlade so svojím programom Better Places 2030 spoločnosť Unibail-Rodamco-Westfield vytvára „lepšie miesta“, ktoré rešpektujú najvyššie ekologické štandardy a zlepšujú kvalitu života v meste.

Spoločnosť Unibail-Rodamco-Westfield je kótovaná na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW). Sekundárne sa jej Chess Depositary Interests (CDI) obchodujú i v Austrálii. Skupina má rating A od agentúr Standard & Poor’s, Moody’s a Fitch Ratings.

 
Návštěvný poriadok - Slovensky/English