UNEXPECTED GARDEN: Ranné tréningy s Golemom

Každý utorok a piatok o 7.00 sme pre vás v spolupráci s Golem Club Aupark pripravili skvelé ranné tréningy Jogy s Heňou Averis (každý utorok)  a Tabaty s Marekom Gajdacsom (každý piatok).

Tréningy sa konajú na čerstvom vzduchu na zadnom nádvorí Auparku pri Sade Janka Kráľa. Prihlasovanie nie je nutné, tréningy sú bezplatné, stačí prísť, zapojiť sa a naštartovať sa do úspešného dňa pohybom.

Tešíme sa na vás!


POWER JOGA
Prepojenie východnej filozofie so západným štýlom dynamického cvičenia, prepojenie a zapojenie rôznych typov jogy. Využíva základne prvky jogy, pomáha posilniť, natiahnuť, tvarovať vaše telo a uvoľniť vašu myseľ. Cieľom je celkové uvoľnenie tela a formovanie postavy. Je výborným prostriedkom na uvoľnenie stresu a napätia.

TABATA
Je druh vysoko intenzívneho intervalového tréningu trvajúceho 4 minúty. Pozostáva z 20 sekúnd maximálnej aktivity a 10 sekúnd odpočinku opakujúcich sa za sebou 8-krát. Za 20-30 minút možno týmto spôsobom precvičiť a vyformovať celé telo. Zvýši rýchlosť metabolizmu a to tým, že sa zvýši potréningová spotreba kyslíka po dobu cca 48 hodín od skončenia cvičenia.