Lindex v spolupráci s Kristínou Tormovou proti rakovine prsníka

Švédska značka Lindex v rámci svojej kampane Lindex Pink oslovila slovenskú mamu, spisovateľku, moderátorku a herečku Kristínu Tormovú, a spoločne bez nároku na zisk vytvorili limitovanú kolekciu tričiek, ktoré získa každý, kto prispeje na stránkach Ligy proti rakovine minimálne sumou 15 Eur.

 

„ Žena je pre našu spoločnosť stredobodom zamerania už od nášho vzniku v roku 1954. Každoročne v októbri podporujeme výskum rakoviny prsníka ružovou kolekciou, na Slovensku od roku 2012 spolupracujeme s Ligou proti rakovine. Kolekcie majú u zákazníkov už tradične veľký úspech, a tak nás napadlo spojiť sily s mamou, spisovateľkou, herečkou Kristínou Tormovou, s ktorou dlhodobo spolupracujeme, a ktorú môžete poznať aj vďaka značke Koláčová , a vytvoriť limitovanú kolekciu tričiek z našej kolekcie udržateľnej módy. Prvú kolekciu sme vytvorili na hudobný festival Pohoda. Dôležité bolo vtipným spôsobom prepojiť témy udžateľnosť, žena, Pohoda a vo finále nielen vytvoriť veselú kolekciu, ale aj prispieť na podporu boja proti rakovine prsníka na Slovensku.,, hovorí Jana Hrušovská, Marketing & PR Lindex Centrálna Európa. ,,Najväčím problémom pri realizácií projektu na Pohodu bola nakoniec samotná zbierka, ale vďaka Lige proti rakovine sme mohli využiť online príspevok na www.lpr.sk/chcem-prispiet  a každý záujemca, ktorý prispel v minimálnej hodnote 15 EUR si mohol tričko vyzdvihnúť vo fashion zóne Lindex až do vyčerpania zásob. Letná verzia tričiek sa okamžite vypredala. Rozhodli sme sa preto v iniciatíve pokračovať aj v rámci Pink october, a tak tento rok uvádzame už piatu kolekciu tričiek.,,

Limitovaná verzia tričiek na podporu boja proti rakovine prsník, bude tento rok dostupná od 1. októbra v štyroch predajniach Lindex . Tričká sú vyrobené z mäkkej organickej bavlny, v súlade s certifikátom GOTS, dokladajúcim dodržiavanie sociálnych a ekologických kritérií pri textilnej výrobe, produkt je certifikovaný organizáciou Control Union. Tričká si budú môcť zákazníci vyzdvihnúť od 1.októbra v predajniach Lindex Aupark Bratislava, Lindex Avion Bratislav, Lindex Nitra Mlyny a Lindex Optima Košice do vyčerpania zásob. Podmienkou je prispieť na podporu Ligy proti rakovine online na www.lpr.sk/chcem-prispiet minimálne v hodnote 15Eur.

Title