Bližšie k slnku

Ultramoderné platformy v štýle 90. rokov inšpirované Spice Girls sú najčerstvejšou kapsulovou lahôdkou z kolekcie Jenny Fairy od CCC. Máte celé leto na to, aby ste si ho užili na vysokej nohe ako pätica popových ikon!

Talentované dievčatá z Londýna, ktoré v pravej chvíli nasadli na ten správny vlak! Už dva roky od ich vzniku zachvátila svet Spice-mánia z ich prvého singla Wannabe.

Wannabe...

Kombinujte najnovšie trendy od východu slnka až po jeho západ tak, ako by to robili ony.

Victoria Beckhamová – v spojitosti s Victoriou z roku 1996 nám nenapadá nič iné, ako ČIERNA! Táto baba vždy vedela, že čierna je večná a pokaziť sa ňou nedá nič. Keď chcete ísť v jej šľapajách, kombinujte čierne platformy z najnovšej kolekcie s bielou kabelkou, ktorú ozvláštnite malou čiernou kabelkou.

Melanie C – sporty girl Melanie C hviezdila v kapele v širokých nohaviciach a žltých crop – topoch, ktoré upriamovali pozornosť na jej vyrysované bruško. Oblečte sa ako ona a obujte si žlté platformy. Cez rameno si preveste béžovú a žltú minikabelku z najnovšej kolekcie a mesto je vaše!

Mel B – v kapele ju bolo poznať podľa zvieracích potlačí a výrazných dekoltov. K jej snedej pokožke by najlepšie ladili hnedé platformové šľapky skombinované s veľkou čiernou a malou hnedou kabelkou.

Emma Bunton – blondínka - niečo ako Nick Carter v Backstreet Boys, no v ženskom prevedení. Buď ste ju milovali, alebo nie. Taká je a keby si mala vybrať, obula by si modré platformy. K nim by skombinovala veľkú žltú a malú béžovú kabelku.

Gerri Halliwell – ohnivá Ginger Spice bola sama o sebe tak výrazná, že žiadne ďalšie farby nepotrebuje. Predstavujeme si ju v béžových platformách s veľkou bledofialovou a malou béžovou kabelkou.

Najnovšiu kapsulovú kolekciu Jenny Fairy nájdete na www.ccc.eu/sk a v kamenných predajniach CCC.

Viac v predajniach alebo na https://bit.ly/2ShUiie

Title