Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje casting do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022

Casting sa budú konať 3. júna v centrálnej zóne Auparku. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami.

 

Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR Sáša Jány k projektu hovorí:

“Teším sa na možnosť reliazovať castingovú tour. Sme radi, že môžeme dať mladým zájemcom možnosť predstaviť sa nám vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Castingy sú dlhodobo skvelou platformou hľadania nových tvárí rôznych typológií, ako u dievčat, tak mužov. Existuje mnoho podôb krásy, modeling nehľadá dokonalosť, ale mladých ľudí, ktorí majú chuť v modelingu pracovať na vysokej úrovni.”

 

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu. V rámci castingu bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, dekoratívnej kozmetiky The ONE od Oriflame, vlasového stylingu Rowenta a predplatné časopisu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia značky Rowenta na všetkých castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť s maximálnou starostlivosťou pre zachovanie ich zdravia. Na castingu bude možné sa nechať učesať profesionálnym kaderníkom..

 

Modelky a modelovia agentúry Elite Model Management Bratislava predevdp nové trendy v oblasti účesov a farieb značky Schwarzkopf. Všetci záujemci, i z radov doprovodu, či prihliadajúcich, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zdarma analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

 

Najneskôr do 14 dní po ukončení castingovej tour budú kontaktováni všetci, ktorí postúpia do užšieho výberu. Vybrané dievčatá a mladí muži sa následne zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Prahe. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na svetové finále Elite Model Look.