UNEXPECTED GARDEN Využite leto naplno

Leto a krásne počasie zvádzajú tráviť čo najviac času vonku.  Pripravili sme preto letný seriál aktivít, pri ktorých si môžete užiť letný čas pod holým nebom naplno. Pod názvom UNEXPECTED GARDEN nájdete na našom zadnom nádvorí priestor pre oddych, relax aj zábavu nie len počas pracovného týždňa.

Od 5.6. až do konca august bude každý utorok venovaný pohybovým aktivitám.

Ráno o 7:00 si môžete ešte pred pracovnou dobou zacvičiť so známymi inštruktorkami jogy, o 9:00 si môžu jogu zacvičiť aj mamičky s deťmi a popoludnie od 16:00 je vyhradené len pre  detičky.

Stredy budú tiež patriť deťom. V priestoroch detského ihriska sme vytvorili detskú záhradku, v ktorej si deti môžu na pravidelných workshopoch vyskúšať, ako sa sadia kvety, ako sa starať o záhradku a budú si môcť vyrobiť pod vedením inštruktorov rôzne doplnky aj do vlastnej záhradky.

Štvrtky ponúknu príjemný relax v spojení s hudbou a dobrým drinkomna našich HAPPY HOURS. Po 16:00 bude otvorený špeciálny UNEXPECTED GARDEN BAR, ktorý bude ponúkať lahodné miešané drinky v spolupráci s rôznymi značkami a hrať k tomu budú známi DJs a kapely. Členovia vernostného programu Auparku budú mať možnosť pozvať na drink svojho kolegu alebo priateľa v rámci akcie HAPPY HOURS  1+1 zadarmo.

Vo vybrané dni bude na zadnej terase k dispozícii aj SVET BEDNIČIEK. Členovia vernostného programu Auparku môžu využiť bezplatnú ochutnávku, aj priamo na mieste nakúpiť čerstvé ovocie i zeleninu, ako z vlastnej záhradky.

Všetky aktivity – cvičenie jogy, pohybové aktivity pre deti, či workshopy v detskej záhradke sú podmienené členstvom vo vernostnom programe Auparku.

Pre presný program kliknite na facebook event TU.

Tešíme sa na vás!

Zobraziť viac Zobraziť menej