Hriešne dobré nákupy

Obľúbené Hriešne dobré nákupy sú späť. Užite si ich od 22. do 25. marca. Okrem množstva zliav, ktoré nájdete v aktuálnom čísle magazínu Eva (v predaji od 6.3. 2018), na vás čaká aj bohatý sprievodný program trvajúci počas celých štyroch dní. 

Taška od návrhárky Jany Gavalcovej

Z Auparku neodídete naprázdno. Pre každú členku vernostného programu máme pripravený najnovší must have – tašku od návrhárky Jany Gavalcovej, ktorá na vás čaká počas Hriešne dobrých nákupov až do minutia zásob. 

Súťaže o skvelé ceny

Noví členovia vernostného programu môžu mať dvojitú dôvod na radosť. Okrem členských výhod v podobe 4 hodinového parkovania zdarma,služieb profi stylistu, či VIP welcome drinku sa počas Hriešne dobrých nákupov zaraďujú do súťaže o celú hodnotu svojho nákupu. Podmienky súťaže nájdete tu. Zároveň bude na našom Facebooku počas štyroch dní Hriešne dobrých nákupov prebiehať aj súťaž o množstvo zaujímavých cien, ktoré budete môcť hľadať vo virtuálnom Auparku. Podmienkou zapojenia sa je členstvo alebo registrácia o vernostného programu. Všetky detaily ako aj samotnú súťaž, ktorá bude prebiehať od 22.3 do 25.3. 2018 nájdete na našom Facebookovom profile.

Konzultácie a líčenie so značkou Urban Decay

Privítajte jar s novým, sviežim lookom. Počas všetkých štyroch dní sa oň v podobe konzultácií a líčenia postarajú profesionáli z Urban Decay. Ku každému nákupu od nich získate aj extra darček. Svoj termín na konzultáciu či líčenie si môžete rezervovať na webe Douglas.

Scouting s Elite Model Look


Spolu s prestížnou súťažou Elite Model Look hľadáme nové hviezdy modelingu. Víťazka a najlepšie vyscautovaná tvár získava priamy postup na semifinále súťaže SEML 2018. Navyše, čaká na ňu profesionálny shooting, ktorého výsledok sa objaví na našom Instagramovom profile.

VIP drink s vinármi z Wine Lovers Club

Členovia vernostného programu si pochutia na prestížných Welcome drinkoch vo Wine Lovers Clube. Someliéri pre vás pripravili na každý deň sviežu ponuku vín:

Štvrtok, 22.3. : Chute Malých Karpát
Piatok, 23.3. : J&J Ostrožovič 
Sobota, 24.3. : Wine Lovers Club – výber slovenských a zahraničných vín
Nedeľa, 25.3. : Wine Lovers Club – výber slovenských a zahraničných vín

Výhody pre členov vernostného programu


Členovia vernostného programu si už štandardne prídu na svoje s extra výhodami, ktoré môžu využiť počas trvania Hriešne dobrých nákupov:

- VIP kupóny s extra zľavami
- 4 hodiny parkovania zadarmo
- Služby stylistu Alexa Lindova
- Dizajnová taška od Jany Gavalcovej

 

Okrem skvelých zliav na Vás vo vybraných obchodoch čakajú aj úžasné darčeky k nákupu.

Nájdete ich v týchto predajniach:
Kiehls
Gant Woman
Gant Man
Vermont kids
Peak performace
La Martina
Barbour
Odd Molly
Karl lagerfeld
ALOve

Všetky zľavy platné počas Hriešne dobrých nákupov nájdete v zľavovej knižke priloženej v aktuálnom vydaní magazínu Eva. 

 
Zobraziť viac Zobraziť menej