Víťazná trofej futbalovej Ligy majstrov UEFA

V dňoch 19. až 20. apríla 2018 bude v Auparku vystavená víťazná trofej futbalovej Ligy majstrov UEFA. Počas oboch dní vystavenia "ušatej" trofeje vystúpi plejáda futbalových osobností na čele s Vladimírom Šmicerom či Ľubošom Micheľom.

Trofej budete môcť vidieť a spoločne sa s ňou vyfotografovať už vo štvrtok 19. apríla od 10.00 hod. V rámci slávnostného predstavenia pohára o 17.00 hod. zaznie naživo svetoznáma zvučka Ligy majstrov so speváckym sprievodom, po ktorej moderátor Slavomír Jurko uvíta na pódiu známe futbalové tváre – Vladimíra Šmicera a Ľuboša Micheľa. Zatiaľ čo Vladimír Šmicer v roku 2005 v službách FC Liverpoolu trofej vyhral, Ľuboš Micheľ rozhodoval niekoľko zápasov Ligy majstrov vrátane finále v roku 2008. Po rozhovoroch bude nasledovať fotenie pri pohári a autogramiáda. Na pódium zavíta aj Ivan Kozák. Bývalý futbalový obranca bol kapitánom 1. FC Košice, resp. prvého slovenského klubu, ktorý hral základnú skupinu Ligy majstrov.

V piatok 20. apríla bude trofej opäť vystavená, a to od 10.00 hod. V rámci sprievodného programu vystúpi poobede športový komentátor a novinár Marcel Merčiak. Neskôr sa na pódium postavia bývalý slovenský reprezentant Ľubomír Moravčík, resp. Róbert Jež, ktorý v roku 2010 postúpil s MŠK Žilina do skupinovej fázy Ligy majstrov.
Zobraziť viac Zobraziť menej