Nová kolekcia

LETTERS
Nechajte sa uniesť do sveta magických písmen, ktoré v sebe skrývajú špeciálny význam. Vyberte si náramok alebo náhrdelník z našej kolekcie LETTERS s príveskom, v ktorom sa skrýva nejaká vaša výnimočná vlastnosť, slovo alebo meno milovanej či blízkej osoby. Sú to jednoduché písmená a to, čo je za nimi, viete len vy.

BUĎTE ORIGINÁLNA A NOSTE NA KRKU PÍSMENKÁ
V dnešnej dobe sa trendy menia každú chvíľku. S nadčasovým šperkom ALOve ale rozhodne nešliapnete vedľa. Jemná, avšak veľmi pevná retiazka z bieleho, žltého alebo ružového zlata s dominantným písmenkom podľa vášho výberu vám bude pri každom pohľade na luxusný klenot pripomínať to, čo za určitou iniciálou stojí.
 

LUCKY NUMBERS – ŠŤASTNÉ ČÍSLA
Pritiahnite si do svojho života šťastie s kolekciou LUCKY NUMBERS. Čísla sa objavujú v životoch každého z nás. Len niektoré však pre nás majú výnimočný význam.

MAGICKÝ DÁTUM
ALEBO VAŠE ŠŤASTNÉ ČÍSLO?
Objavte magický svet čísel s náramkami a náhrdelníkmi ALOve s jemnou retiazkou z bieleho, žltého alebo ružového zlata, ktorým dominujú čísla podľa vášho výberu, zdobené decentným briliantom. Sám veľký otec čísel Pythagoras skúmal špeciálnu vibrujúcu energiu čísel, ktorá sa každého z nás osobne dotýka a má na nás určitý vplyv. Darujte sami sebe alebo svojej blízkej osobe šperk s obľúbeným číslom, ktoré do života prinesie to pravé šťastie. Na jemnú retiazku však môžete zachytiť aj svoj osudový dátum, ktorý budete mať vždy pri sebe a nikdy na neho nezabudnete. Dátum svadby, narodeniny, narodenie dieťaťa alebo ďalšie výnimočné čísla by mali byť neustále na očiach.

 

Obrázky

Title