Zaslaním Vašich osobných údajov na nižšie uvedené kontakty pre získanie práce udeľujete súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Spoločnosť AUPARK a.s. iba poskytuje priestor na tejto webovej stránke pre priamu inzerciu voľných pracovných miest nájomcov a nezodpovedá za správnosť uvedených údajov. Uvedené kontakty sú poskytnuté nájomacmi a nemajú žiadnu súvislosť s AUPARK a.s.

Práca v nákupnom centre

Záujemcovia o prácu v nákupnom centre AUPARK Bratislava môžu sledovať aktuálny zoznam voľných pracovných miest na tomto spolupracujúcom portáli www.pracavnakupnomcentre.sk .

TCHIBO: Hľadáme Predajcu/Predajkyňu do Tchibo obchodu v Bratislave + nástupný bonus 500€

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
U nás sa staneš ozajstným kávovým expertom a môžeš naplno rozvinúť svoj komunikačný talent a aktívny prístup k zákazníkom.
Dôraz kladieme na to, aby sa u nás zákazníci cítili dobre a radi sa k nám vracali. Preto trávime väčšinu času práve pri nich, radíme im pri nákupoch a pripravujeme im vynikajúcu kávu.

Ako vyzerá náš pracovný deň?
O našu predajňu sa staráme nielen pred otvorením a po zatvorení, ale aj cez deň prijímame nový tovar a dopĺňame ho, aby u nás zákazník našiel vždy to, čo potrebuje.
Náš pracovný deň trvá spravidla 12 hodín, no naša pracovná doba je flexibilná (nerovnomerné rozloženie pracovného času). Zväčša si vychutnávame 2-3 voľné dni cez týždeň ale aj cez víkend.

Koho to u nás bude baviť?
Každého, kto má rád obchod a predaj, kto sa nebojí aktívne osloviť zákazníka, poradiť mu a nájsť pre neho presne ten produkt, ktorý potrebuje a urobí mu radosť.
Kolegu, na ktorého sa môžeme spoľahnúť a zapadne do nášho rodinného firemného prostredia. Všetko, čo potrebuješ vedieť, ťa naučíme v našom školiacom obchode v Auparku, BA.
Zamestnanecké výhody, benefity
• nástupný bonus 500eur ktorý ti bude vyplatený po skúšobnej dobe,
• 15% a 50% zamestnanecká zľava na celý náš sortiment,
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
• stravný lístok v hodnote 5,48 eur eur za každý odpracovaný deň (zamestnávateľ prispieva 80%),
• počas pracovnej zmeny môžeš vypiť neobmedzené množstvo kávy/čaju, čo ti ušetrí až 120 eur mesačne ,
• 1 kg kávy každý mesiac široký výber nápojov podľa tvojej chuti zadarmo,
• finančný príspevok 400 eur ročne na Cafetériu,
• príspevok 50 eur na pracovnú obuv 1x ročne,
• odborné školenia v rámci programu Tchibo Academy v oblasti prípravy kávy, predajnej stratégie, komunikačných zručností, atď.,
• dni dobrovoľníctva - 2 dni v roku sa môžeš venovať dobrovoľníckym aktivitám v rámci pracovnej doby,
• skvelý tím kolegov a spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov naozaj zaujíma a stará sa o nich.
Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu nám pošli svoj životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Vzhľadom k veľkému počtu kandidátov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Čo je pre kandidáta výhodou?
• SŠ vzdelanie potravinársky smer výhodou
• prax (aspoň 1 rok) v oblasti predaja a gastronómie
• príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
• ochota, vysoké pracovné nasadenie, tímový duch
• zdravotný preukaz, hygienické minimum (je výhodou)
• skúsenosti s prácou "na nohách"
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.
Počet zamestnancov
150-199 zamestnancov

Dátum zverejnenia:10.10.2023

MEDICINE: hľadá tieto pracovné pozície

Asistent predaja
– plat 950€ Brutto
– student nie

Brigádnik
– plat 5€ Brutto/hod
– student áno

Vizualista
– plat 1150€ Brutto

Upratovanie
– čiastočný úväzok 10-15 hod. týždenne

Kontakt na zasielanie životopisov : shop751@brandbq.sk

Dátum zverejnenia:06.06.2023

MOOYYY :Asistentka predaja šperkov MOOYYY v Auparku

- plný PÚ
- 1000 EUR za mesiac
- Odmeny - Pravidelná mesačná provízia pri dosiahnutí mesačných cieľov v rozpätí 50 EUR-150 EUR
- pracovná zmluva
- študenti nie

V MOOYYY vyrábame designové šperky českých návrhárok. Predstavujeme svoju víziu moderného šperku, ktorý je minimalistický, autorský a ručne vyrobený. Ponúkneme Vám možnosť preniknúť do sveta designových šperkov a stať sa v ňom skutočným profesionálom. Poskytneme Vám na to potrebné zázemie a vzdelanie. Očakávame za to zdravú mieru ambícií, profesionálny prístup a komunikatívnosť.

Čo budete robiť?
Budete predávať dizajnové šperky českej značky MOOYYY a starať sa o showroom v obchodnom centre Aupark Bratislava a jeho zákazníkov.
- Obsluha klientov a profesionálne poradenstvo pri výbere dizajnových šperkov
- Budovanie dobrých dlhodobých vzťahov s klientmi
- Práca s pokladňou a financiami
- Aranžovanie šperkov a starostlivosť o ne
- Udržiavanie čistoty predajne Čo očakávame? Očakávame predovšetkým pracovitosť, zdravé sebavedomie, pozitívne a príjemné vystupovanie a ľahkosť v komunikácii.
- Obchodný talent a proaktívny prístup k zákazníkom
- Lojalitu a spoľahlivosť
- Ochota pracovať aj cez víkendy
- Komunikatívna znalosť cudzieho jazyka je výhodou, nie však podmienkou
- Referencie od bývalých zamestnávateľov
- Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou
- Ochotu pracovať na sebe a pravidelne sa vzdelávať Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ponúkame?
- Prácu s dizajnovými šperkami a krásne moderné prostredie showroomu MOOYYY
- Prácu v mladej spoločnosti, ktorá má ambíciu stať sa synonymom pre moderný šperk
- Priateľský tím
- Nástupnú sadu šperkov a zľavy na šperky MOOYYY
- Multisport kartu
- Fixný plat vo výška 1000 EUR mesačne v čistom
- Pravidelná mesačná provízia pri dosiahnutí mesačných cieľov v rozpätí 50 EUR-150 EUR
- Vianočne premie vo výške mesačného platu

Nástup v druhej polovici júna.

K životopisu priložte Vašu fotografiu.
Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Zempliner
Tel.: +420776282085
E-mail: tomas@mooyyy.cz

O společnosti
MOOYYY je česká značka, ktorá od roku 2015 na trh uvádza autorské dizajnové šperky. Šperky sú pre MOOYYY navrhnuté slovenskými dizajnérkami v ucelených tematických kolekciách a značka má k týmto návrhom exkluzívne licencie. Medzi návrhárkami šperkov sú aj tak významné osobnosti českého dizajnu, ako Lucie Koldová, držiteľka ocenenia Dizajnér roka Czech Grand Design za roky 2012 a 2019 či Anna Marešová, držiteľka medzinárodných ocenení RED DOT award 2016 a 2019 a talianskej A' Design Award. MOOYYY predstavuje svoju víziu moderného šperku, ktorý je unikátny, ručne vyrobený, autorský a minimalistický, avšak vyrobený z tradičných materiálov, teda vzácnych kovov, drahokamov a polodrahokamov.