Zaslaním Vašich osobných údajov na nižšie uvedené kontakty pre získanie práce udeľujete súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Spoločnosť AUPARK a.s. iba poskytuje priestor na tejto webovej stránke pre priamu inzerciu voľných pracovných miest nájomcov a nezodpovedá za správnosť uvedených údajov. Uvedené kontakty sú poskytnuté nájomacmi a nemajú žiadnu súvislosť s AUPARK a.s.

Práca v nákupnom centre

Záujemcovia o prácu v nákupnom centre AUPARK Bratislava môžu sledovať aktuálny zoznam voľných pracovných miest na tomto spolupracujúcom portáli www.pracavnakupnomcentre.sk .

ALO DIAMONDS: Predajca šperkov v luxusnom butiku - Bratislava

Hľadáme kolegov na pozíciu Predajca šperkov v luxusnom butiku pre značku ALO diamonds.

Ponúkneme Vám možnosť preniknúť do sveta šperkov a luxusu a stať sa skutočným obchodníkom – profesionálom. Poskytneme Vám k tomu potrebné zázemie a vzdelanie – za to očakávame zdravú mieru ambícií, profesionálny prístup a komunikatívnosť.

Čo je náplňou práce
Budete predávať luxusné klenoty, ktoré patria do rodiny ALO jewelry a starať sa o butik a jeho zákazníkov.
    Obsluha klientov a profesionálne poradenstvo pri výbere luxusných šperkov
    Budovanie dobrých dlhodobých vzťahov s klientmi
    Práca s pokladňou a financiami
    Aranžovanie šperkov a starostlivosť o ne
    Udržiavanie čistoty predajne

Čo od Vás očakávame
Zákazníci sú pre nás na prvom mieste, preto je nutnosťou pozitívne a príjemne vystupovanie voči klientom aj kolegom.
    Lojalitu a spoľahlivosť
    Obchodný talent a proaktívny prístup k zákazníkom
    Ochotu pracovať na sebe a pravidelne sa vzdelávať
    Komunikatívna znalosť cudzieho jazyka je výhodou, nie však podmienkou
    Referencie od predchádzajúceho zamestnávateľa a čistý register trestov
    Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou
    Ochota pracovať aj cez víkendy

Čo Vám za to ponúkame
Vďaka nášmu prepracovanému systému vzdelávania sa zlepšíte v predaji a naučíte sa veľa o šperkoch, drahých kameňoch a diamantoch. Osobný i profesijný rozvoj Vás čaká na tejto pozícii i naďalej.
    Práca s luxusnými šperkami
    Motivačné finančné ohodnotenie
    Stabilné zamestnanie dlhodobo fungujúcej spoločnosti
    Priateľský tím
    Možnosť kariérneho rastu
    Zamestnanie na HLAVNÝ či ČIASTOČNÝ PRACOVNÝ POMER alebo BRIGÁDU

Štruktúra mzdy pre HPP
    Ponúkame základnú mzdu 750 EUR
    Osobné ohodnotenie až do výšky 222 EUR
    Provízia z predaja - priemerný mesačný bonus 300 EUR

Ak Vás teda láka pracovať v krásnom prostredí, ste ochotný/á na sebe pracovať a máte prirodzený obchodný talent, pošlite nám Vaše CV s fotografiou. Budeme sa na Vás tešiť!

22.01.2020

CIAO MAXTARA: Ponúkame prácu v luxusnej novo otvárané predajn

Náplň práce:

predaj luxusné pánské a dámské módy v OC AUPARK BRATISLAVA
aktívna komunikácia so zákazníkmi
prezentácia zboží a styling figurín
módne poradenstvo

Požadujeme:
prax v oblasti predaja
reprezentatívna, dynamická, pozitívna osobnosť
príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníkov
záujem o módu

Ponúkame:
praca v stabilnej českej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou
školenie v oblasti predajnej stratégie
nadštandardné platové ohodnotenie a odmeny z predaja!
možnostˇ kariérného rastu

Mzda: 700€ -1200€

Odmeny: 4% z celkovej dennej tržby

Termín nástupu: február 2020

CV zasílajte na email: lucienesvadbova@maxtara.cz

Predmet správy: BRATISLAVA

22.01.2020