Nákupné centrum Aupark

Aupark je etablovaným obchodným centrom so silnou pozíciou na trhu, ktorú získalo vďaka svojej polohe, vynikajúcej dostupnosti autom i mestskou hromadnou dopravou, a rovnako atraktívnou ponukou reštaurácií, zábavy a viac než 200 obchodov svetových i lokálnych značiek. Počas svojej existencie sa zapísal do povedomia ako atraktívne kúlturno-spoločenské miesto, ktoré ruku v ruke so Sadom Janka Kráľa opäť prebudilo obľúbenú a vyhľadávanú lokalitu.
Stavba budovy bola zahájená v máji 2000 a Aupark bol slávnostne otvorený 15. novembra 2001. Bratislavčania získali 43 000 m2 nákupno-zábavnej plochy. V januári 2006 sa začalo rozširovanie o ďalšiu časť, ktorá bola uvedená do prevádzky v auguste 2007. Hlavnému mestu tak pribudlo bezmála 15 000 m2 prenajímateľnej plochy. 
Parkovisko ponúka zákazníkom viac než 2200 farebne odlíšených parkovacích miest a tiež modernú navigáciu. Aby sme čo najviac spríjemnili zážitok z návštevy všetkým zákazníkom venujeme pozornosť každému elementu zákazníckeho zážitku a berieme na seba záväzok neustále dopĺňať nové a zároveň zlepšovať existujúce služby, aby sa každý návštevník cítil v Auparku čo najlepšie a opakovane sa k nám vracal.

O spoločnosti Unibail-Rodamco

Nákupné centrum Aupark patrí do skupiny Unibail-Rodamco od roku 2011. 
Táto spoločnosť vznikla v lete 2007 spojením dvoch silných európskych spoločností – holandskej Rodamco Europe a francúzskej Unibail a je najväčšou európskou akciovou spoločnosťou investujúcou do komerčných nehnuteľností. Spoločnosť pôsobí v 12 krajinách Európskej únie a hodnota portfólia skupiny k 30. júnu 2014 bola ocenená na 33.6 miliardy EUR. Skupina je investorom, developerom a zároveň aj prevádzkovateľom svojich aktív – jej cieľom je pokryť celý hodnotový reťazec nehnuteľnosti. 
Unibail-Rodamco zamestnáva 1 500 profesionálov, ktorí svoje skúsenosti zúročujú vo vysoko špecializovaných segmentoch trhu, akými sú napríklad veľké nákupné centrá v európskych metropolách a rozsiahle kongresové, výstavné a kancelárske priestory v oblasti Paríža. Skupina sa odlišuje od konkurencie najmä svojím dôrazom na to najkvalitnejšie architektonické, urbanistické a ekologické spracovanie svojich projektov. Víziou, založenou na dlhodobosti a trvalej udržateľnosti, je development či redevelopment jedinečných miest, kde ľudia môžu nakupovať, pracovať a odpočívať. Skupina venuje veľkú pozornosť ekologickej, ekonomickej a sociálnej trvalej udržateľnosti, čo jej zaistilo začlenenie do indexu DJSI (celosvetový a európsky), FTSE4Good a STOXX Global ESGL Leaders. Skupina je taktiež začlenená v indexoch CAC40, AEX a EuroStoxx 50 a drží rating A od ratingových agentúr Standard & Poor's a Fitch. 

Prevádzkový poriadok - Slovensky, English